Cotygodniowe wydarzenia 3-9 luty 2020

Piątek, 7 luty

Tara Gayan

Piątek, 7 luty 2020 at 19:00

W ramach cyklu Koncert miesiąca w kamiennogórskim ratuszu wystąpi zespół Tara Gayan. Polska grupa wystąpi 7 lutego, początek koncertu o godzinie 19:00. Bilety kosztują 20 zł.

Zespół Tara Gayan tworzy troje utalentowanych muzyków: Agnieszka Mendel, Maciej Hanusek i Michał Brańka. Ich codzienna rzeczywistość rozpięta jest między wschodem i zachodem (Lubelszczyzna / Małopolska / Dolny Śląsk), tak jak ich muzyka - inspirowana myślą dalekowschodnich muzyków, poetów i filozofów, pobrzmiewa kinem drogi.

W tym bogatym muzycznym pejzażu usłyszymy vintage’owe barwy gitar, elektronikę, fuzję tematów indyjskich z zachodnią perspektywą szeroko rozumianej muzyki alternatywnej i rocka.Wyraźnie przebija się też nutka ambitnego synth popu, z kolei w warstwie tekstowej pojawia się mozaika języków.

Po latach przyjaźni i pracy przy wielu wspólnych projektach, muzycy zdecydowali się stworzyć swój własny niepowtarzalny świat, czerpiąc z bogatych doświadczeń muzycznych i teatralnych (Ośrodek Praktyk Teatralnych „Gardzienice”, Muzyka Sfer, Yaron Trio,The Gate). W 2020 roku zespół planuje wydanie debiutanckiego albumu.


GATUNEK
Synth pop / ethno / alternative rock

Sobota, 8 luty

Gramy dla Uli

Sobota, 8 luty 2020 at 21:00

Lubawski Choppers Garage (ul. Krótka 4) zaprasza na charytatywną imprezę - Gramy dl Uli.

Lubawscy motocykliści zbierać będą pieniędze na leczenie Uli, żony jednego z ich kolegów i matki 3-letiego Kuby, chorej na raka.

Koncert odbędzie się 8 lutego, początek o godzinie 21:00. Zagrają: Rafi aka Radio DJ, NILUS&ENZO, BLINKER.

Jak mówią organizatorzy - W klubie będą krążyć puszki, z których pieniążki zostaną w całości przekazane Uli.

tablica informacyjna